SMART-PL

SMART-PL - новий міжнародний проект програми Erasmus +, в якому беруть участь співробітники соціологічного факультету. Проект спрямований на впровадження моделі персоналізованого навчання на основі віртуального навчального середовища інтелектуального репетиторства «Навчання без обмежень».

Інтелектуальне репетиторство – це набір інструментів навчання: онлайн-платформа SMART для віртуального персоналізованого навчання та формувального оцінювання учнів; коворкінг-центр з обладнанням для організації гібридного навчання, що підвищує ефективність навчального процесу та дає більше можливостей як викладачам, так і студентам. А «Навчання без обмежень» означає, що всі студенти вітаються незалежно від віку, особистості, соціально-економічного статусу чи освітніх потреб, незалежно від можливості бути присутніми в аудиторії чи ні.

24.01.2023 відбулося знайомство учасників міжнародного консорціуму з 12-ти університетів та навчальних установ, представлення університетів і команд.

Координаторами проєкту від V.N. Karazin Kharkiv National University на соціологічному факультеті є декан соціологічного факультету доцент Олена Мурадян, в.о. завідувачки кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Ирина Солдатенко, менеджер проєктів Управління міжнароних відносин універсиету та викладачка Ольга Пешкова.

Триватиме проєкт до 2025 року.

Сторінка проєкту на сайті ec.europa.eu:

https://ec.europa.eu/.../43353764/101082928/ERASMUS202

Бенчмаркінг європейської та української практики застосування індивідуального підходу до навчання

Звіт.

Презентація Звіту.