Проєкт "Future of Public Administration"

Future of Public Administration, FoPA 2021-2023 рр. Проєкт "Future of Public Administration" реалізується в рамках Програми належного врядування та транскордонного співробітництва, яка співфінансується EEA Financial Mechanism та державним бюджетом Словацької Республіки. Сторінка проєкту на сайті ec.europa.eu: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/projects-details/43353764/101082928/ERASMUS2027

______________________________________________________________________________________________________

15-16 листопада 2023 року в Університеті імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина) відбулася конференція "Майбутнє державного управління: Оцінка найкращих практик". Конференція є частиною проєкту GGC01009 "Майбутнє державного управління". Її мета - збагачення поточного стану знань у галузі публічного управління, створення платформи для мережевої взаємодії, обміну знаннями та підвищення обізнаності за представленими на конференції темами.

Успішні практики державного управління, представлені словацькими та українськими фахівцями, розкрили досвід реформування управління у сферах освіти, міграції, комунікацій влади, забезпечення доступності та відкритості інформації, ролі університетів у майбутньому державного управління.

Каразінський представили співробітники соціологічного факультету професор Лариса Хижняк, завідувачка кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Ірина Солдатенко, завідувачка кафедри методів соціологічних досліджень Ірина Кузіна, доцент Лілія Змій, доцент Тетяна Байдак, доцент Аліна Калашнікова. Дорога з Харкова до Кошице тривала більше двох днів, але приємна атмосфера професійного спілкування не дала відчути втомленість, а прогулянка центром Кошице додала сил.

Проєктні менеджери з України та Словаччини підводять підсумки програмної діяльності, але робота за проєктом триває. Ми уже зібрали успішні українські кейси з державного управління та готуємося до проведення занять з кращих практик державного управління навесні 2024. Після тестового запуску курсу та його аналізу ми запустимо окремий вибірковий курс і розвиватимемо тему державного управління як для студентів соціологічного факультету, так і для всіх бажаючих у рамках короткострокових університетських курсів.

Детальніше читайте у блозі кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій: https://appsociology.blogspot.com/2023/11/blog-post_20.html

_____________________________________________________________________________________________________________

Соціологічний факультет продовжує реалізацію проєкту "Майбутнє публічного адміністрування" FoPA (Project number GGC01009). 25-26 травня 2023 відбудеться наукова конференція «Україна на шляху до європейських цінностей».

Питання, які будуть у фокусі обговорення: взаємодія державних органів управління та суспільства в різних сферах - громадська діяльність, бізнес, соціальне підприємництво, забезпечення державних онлайн сервісів.

Серед спікерів - експерти зі стратегічних комунікацій, маркетингу, соціального підприємництва, більшість з них - випускники соціологічного факультету.

Форма проведення - гібридна (приміщення ХНУ імені В.Н. Каразіна+ zoom).

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1zT-cBQ2uv0ttVc2v7_zQwkIKC_Vv5MBbCx4CZLEzYvY/edit