Проект Making Good програми Британської ради Creative Spark

Проєкт Making Good програми Британської Ради Creative Spark реалізується співробітниками кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій з 2018 року. В ході першого року імплементації проєкт був присвячений розробці навчального курсу з теорії та практики соціального підприємництва, який вже зараз викладається в українському та британському університетах-партнерах. Студенти університету навчалися перетворювати соціальні ідеї в бізнес проекти, і тому, як привернути увагу громадськості до соціальної проблеми і знайти однодумців з її вирішення.

У 2019-2020 навчальному році Making Good розширив тематику і форми роботи – доповнив навчання соціальному підприємництву тренінгами зі створення історій та студентською майстернею із соціального підприємництва. Наша мета – не тільки захопити студентів ідеями соціальної активності, а й дати їм нові можливості, які зроблять молодих людей менш вразливими на ринку праці.

У 2020-2021 році викладачі соціологічного факультету, партнери проекту з інших університетів Харкова та наші британські колеги із Англіа Раскін університету провели серію тренінгів за навчальними компонентами курсу "Комунікативні практики соціального підприємництва", розробленого протягом першого року проекту, реалізували навчальний формат Live Brief, допомогли студентам підготувати заявки на щорічний конкурс бізнес ідей Big Idea Challenge.

Один із проектів, поданих на конкурс від Каразінського університету, підготовлений студентами-магістрантами факультету математики і інформатики, Максимом Омельченко та Андрієм Захарченко, став переможцем цього конкурсу у 2021 році. Про проект “Dillsy”, який переміг у номінації «Зміна клімату» тут.

Четвертий рік реалізації проекту (2021-2022) присвячений наповненню діяльністю заснованого Центру промоції соціального підприємництва, який стане площадкою для дослідження практик соціального підприємництва, просування самої ідеї створення соціального бізнесу серед студентства, бізнесу та в громадах, створення інформаційних повідомлень для комунікативних каналів соціальних підприємств в України, консультування студентів із розвитку бізнес моделей соціальних підприємств.

Більше про проект на наших сторінках:

https://www.facebook.com/CreativeMakingGood/

https://www.blogger.com/blog/posts/6192151783387873497