Студенту

У 2020 році на факультеті проходять навчання понад 800 студентів за денною та заочною формами навчання.

Студенти факультету є активними членами університетських та факультетських органів студентського самоврядування, серед яких: Студентська рада, Профбюро факультету, Студентське наукове товариство, а також Рада аспірантів і докторантів. Також на факультеті є представники Студентської ради студмістечка, до яких можна звернутися у разі виникнення питань у мешканців гутрожитків.

Щороку на факультеті силами студентів та викладачів проводяться наступні заходи:

  • посвята у студенти;
  • посвята у лави членів СНТ;
  • святкування Тижня науки;
  • проведення Кубку декану з міні-футболу;
  • святкування Дня факультету.

Також студенти факультету беруть участь у загальноуніверситетських заходах, таких як «Тиждень першокурсника», «AlmaMater», «Красуня університету», «Містер університет» та інші.

У рамках діяльності Студентського наукового товариства діє гурток з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», який вже багато років поспіль очолює Голіков О.С. - багаторазовий учасник та призер дорослих ігор «Що? Де? Коли?» та учасник телевізійної ліги.

Окрім цього, студенти можуть спробувати себе у студентському театрі, різноманітних танцювальних гуртках, черлідингу, хорі та у безлічі спортивних секцій (з повним переліком можна познайомитись на сайті фізичного виховання ХНУ).
Студентське життя наочно