Наші випускники

Ксенія Кізілова випускниця 2008 року, голова Секретаріату WVSA, виконавчий директор Всесвітньої асоціації з вивчення громадської думки (WAPOR).

Деніс Шиманський випускник 2018 року, працював PR-менеджером в рекламних агентствах «Pleon Talan» і «Saatchi & Saatchi Ukraine», наразі працює PR-менеджером у «UNIT.City» (Київ, Україна).

Світлана Задорожна випускниця 2018, працювала PR-менеджером в рекламному агентстві «Pleon Talan», наразі працює в PR-агентстві «MAINSTREAM» (Київ, Україна).

Алевтина Гусєва випускниця 1996 року, PhD in Sociology (University of California, San Diego, 2002), професор соціології в Бостонському університеті (Бостон, Массачусетс, США).

Маріанна Клочко випускниця 1996 року, PhD in Sociology (Cornell University, Ithaca, NY, 2004), доцент кафедри соціології в Університеті штату Огайо (Коламбус, Огайо, США).

Анна Лавроненко випускниця 2013 року, працювала сценаристом на телеканалі «СТБ», другим режисером на телеканалі «Інтер», креативним продюсером у «StarLightMedia».

Владислав Івченко випускник 2015 року, засновник і CEO маркетингового агентства «Interactive Mind», раніше працював PR-менеджером та керівником SMM напряму в «UpSale».

Оля Болотських випускниця 2017 року, працює операційним директором в «Highway Group». Раніше працювала івент-менеджером в креативній агенції «Mafia Event & Marketing» та Senior People Programs Specialist у «Epam Systems».

<

Михайло Смолін випускник 2017 року, працює на посаді Project manager в «Sigma Software Group».

Тетяна Каменєва випускниця 2018 року, співзасновниця ресторації «Сніг на голову», працює в школі маркетингу і комунікацій «Багаж».

Настя Мосенко випускниця 2018 року, працює заступницею менеджера з цифрового маркетингу в компанії «LEGO», також працювала спеціалістом з цифрових технологій в компанії «Nestlé».

Марина Литовченко випускниця 2017 року, бронзова призерка Паралімпійських ігор 2016 року (Ріо-де-Жанейро, Бразилія), неодноразова переможниця всеукраїнських та міжнародних змагань і спортивних турнірів, засновниця ГО «Необмежені можливості».

Ярослав Вишняков випускник 2013 року, працював головою Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, зараз працює на посаді Project Manager в компанії «SoftServe».

Олена Борисенко випускниця 2018 року, чемпіонка світу зі стрільби з блочного луку (2015), працює в компанії «AlexSoft» помічником генерального директора.

Меріам Йол випускниця 2017 року, працює в рекламному агентстві «Arriba» та школі маркетингу і комунікацій «Багаж».

Юлія Рущенко випускниця 2010 року, PhD in Global Criminology (Utrecht University, University of Hamburg), працює старшим викладачем з кримінології в «University of West London» (Великобританія).

Наталія Орябінська випускниця 2000 року, працювала консультантом «UNICEF Ukraine», працює головним директором з розвитку бізнесу в «Yasno Research & Consulting Group», директор ГО «Центр соціальних досліджень та інновацій – СОЦ-ІН».

Олександра Маршала випускниця 2019 року, працює кастинг-менеджером телеканалу «СТБ».

Анастасія Шевченко випускниця 2018 року, після закінчення факультету отримала ступінь магістра медіакомунікацій в університеті Канзасу (University of Kansas, USA).

Марія Колоколова випускниця 2011 року, кандидатка соціологічних наук, доцентка, навчається на магістерській програмі «Міжнародна соціальна і державна політика» в London School of Economics and Political Science (LSE, London, UK).

Діана Наконечна випускниця 2018 року, журналістка, працювала на телеканалах «5 канал» та «СТБ», наразі працює на телеканалі «Україна».

Максим Жуменко випускник 2007 року, соціолог та аналітик, у 2011-2019 роках працював Project Lead and Data Scientist у «GfK» (четверта в світі за величиною досліджень соціологічна і маркетингова організація зі штаб-квартирою в Німеччині). Зараз працює старшим аналітиком в «Comscore» (американська кампанія з маркетингових, соціологічних та аналітичних послуг).

Ірина Косуля випускниця 2001 року, соціолог, працює в «GIZ»(Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit), що є одним із найбільших у світі агентством розвитку міжнародного співробітництва та міжнародної освіти (Бонн, Німеччина).

Володимир Головко випускник 2013 року, працював у «DevPro» та «GfK». Зараз працює на посаді Winston Brand Manager в компанії «JTI Careers» (Амстердам, Нідерланди).

Катерина Тягло випускниця 2007 року, соціолог, арт-діячка, кандидатка соціологічних наук (Інститут соціології НАН України), експертка в «Українському культурному фонді», працювала дослідницею і соціологом в консалтинговому агентстві «Republic».

Олександра Ненько випускниця 2007 року, соціолог, урбаніст, арт-куратор, кандидатка соціологічних наук, працює координаторкою проектів «Centre for German and European Studies» СПбГУ - Університет Білефельд, ординарним доцентом Інститут дизайну та урбаністики Університету IDU ITMO. Є координатором проекту «Мистецтво для міста / Arts for the City», спів-координатором «Арктичного Арт Інституту», експерткою незалежної платформи «Відкрита Лабораторія Місто».

Олександра Дейнеко випускниця 2013 року, кандидатка соціологічних наук, соціолог, дослідниця, доцентка кафедри соціології соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, член Координаційної Ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ». У 2013-2014 роках працювала радником віце-губернатора Харківської області.

Дмитро Заєць випускник 2010 року, навчався на магістерській програмі «Culture Media and Society» в Lancaster University (Великобританія). Працював соціологом в «Рибаков ФОНД», зараз працює куратором публічної програми в «Kharkiv School of Architecture».

Аліна Зубкович випускниця 2010 року, соціолог. У 2011-2015 роках навчалася на PhD програмі в «Fakulteta za uporabne družbene študije» (FUDŠ), була докторанткою в «Centre for Baltic and East European Studies» (CBEES, Södertörn University). Працює директором в «Nordic Ukraine Forum».

Євген Шаповал випускник 2004 року, соціолог, політолог, громадський діяч, керівник Харківського відділення «Офісу простих рішень та результатів», депутат Валківської міської ради, голова правління «Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області». У 2006-2015 роках працював в органах місцевого управління, зокрема в Харківській міській раді та Харківській обласній державній адміністрації.

Дар’я Перекосова випускниця 2010 року, соціолог, працювала дослідницею та аналітиком в «GfK». Зараз працює в ІТ-компанії «MacPew», що займається розробкою програмного забезпечення.

Наталія Федорова випускниця 2013 року, працювала в компанії з розробки програмного забезпечення «Waverley Software», а зараз працює в IT-компанії «Brightgrove».

Денис Под’ячев випускник 2007 року, соціолог, політолог, маркетолог, кандидат політичних наук, працював у «Національному інституті стратегічних досліджень», зараз працює в компанії «Український соціологічний стандарт – Ukrsocstandart» (компанія займається соціально-політичними та маркетинговими дослідженнями).

Юлія Столбова випускниця 2009 року, соціолог, працює дослідником соціальних медіа в компанії «YouScan».

Валентин Панюта випускник 2000 року, кандидат соціологічних наук, працює на посаді Brand-leader у «Fedoriv Marketing Agency».

Олексій Солдатенко випускник 2013 року, магістр з управління «Adam Mickiewicz University», працює Operations Support Analyst UK у «Shell Business Park» (Краків, Польща).

Поліна Алпатова випускниця 2001 року, соціолог, працює дослідницею в Дослідницькому бюро «Sociologist», яке займається соціологічними, маркетинговими та політичними дослідженнями.

Олександра Педченко випускниця 2018 року, працює дослідницею в агентстві «Yasno Research & Consulting Group», яке займається соціально-політичними та маркетинговими дослідженнями, консалтингом та інформаційно-аналітичним консультуванням.

Світлана Балюк випускниця 2006 року, кандидатка соціологічних наук, працює експерткою в «Інституті Горшеніна» (компанія-член міжнародної експертно-комунікаційної групи «Gorshenin Group») та в компанії «Лівий Берег – LB.UA».

Ангеліна Лазебна випускниця 2016 року, журналістка, брала участь у підготовці та проведенні Євробачення в Україні у 2016-2017 роках, працювала на телеканалі «UA:Перший».

Ельчин Оруджев випускник 2010 року, власник міжнародної українсько-турецької анімаційної студії «Tartoniks», рекордсмен України в категорії «Автор найбільшої кількості анімаційних персонажів».

Олена Копіна випускниця 1996 року, провідний менеджер проектів у ГО «Фонд місцевої демократії», медіатор та конфлікт-коуч.

Олена Халіна випускниця 2018 року, працювала менеджеркою проектіву «ФРІ – Фундація регіональних ініціатив», координаторкою «EESA – Eastern European Study Abroad», зараз працює директором фестивалю театру «Прекрасные цветы» (Харків).

Тетяна Голубова випускниця 2019 року, працювала координаторкою проектів у «Всеукраїнському русі – Твоя Країна» та менеджеркою в освітній платформі «Spalah», зараз працює виконавчим директором театру «Прекрасные цветы» (Харків) та займає посаду production manager в «PLAN B fest» (фестиваль соціальних інновацій та нової музики).

Марія Білоцерківська випускниця 2018 року, соціолог, працює в Департаменті цифрової трансформації Харківської міської ради.

Микита Бондарев випускник 2006 року, соціолог, у 2009-2013 роках працював начальником відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та ЗМІ у Лисичанській міській раді. Працював у різних рекламних, маркетингових і комунікаційних агенціях: «Havas PR Kyiv», «ВАРТО», «FRESHPR».

Іван Козаченко випускник 2003 року, соціолог, отримав ступінь PhD із соціології в «University of Alberta» (Канада), зараз займає посаду Postdoctoral Research Associate in Ukrainian Studies в University of Cambridge (Великобританія).

Юлія Сиротина випускниця 1996 року, соціолог, живе і працює в штаті Каліфорнія, США, працює в компанії «Genentech» (біотехнологічна корпорація, що працює в таких напрямах як онкологія, імунологія, відновлення тканин, неврологія і лікування інфекційних захворювань).

Марія Мастинець випускниця 2006 року, кандидатка соціологічних наук, працює в консалтинговій компанії Vista Analyse у м. Осло, Норвегія, займається аналізом та оцінкою державних ініціатив, плануванням та проведенням кількісних та якісних досліджень. Раніше працювала у консалтинговій компанії Urbanet – Asplan Viak, а також відповідальною зa статистику та з Norwegian National Travel Survey у департаменті залізниць при Міністерстві транспорту Норвегії.