Магістратура

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ СОЦІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ 2021

Перелік спеціальностей для прийому на навчання у 2021 році для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), фахові іспити та терміни навчання

ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗАЯВИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ НА ОСНОВІ ДИПЛОМА БАКАЛАВРА (ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЄВІ/ЄФВВ)

З 1 липня 2021 року для подання електронних заяв вступник реєструє особистий електронний кабінет на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua

Перед початком реєстрації ознайомтеся з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника». Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua

В електронному кабінеті вступника заповніть обов’язкові особисті дані, завантажте сканкопію додатка до диплома бакалавра (усі сторінки об’єднані в один файл PDF, максимальний розмір файлу до 3 Мб) та кольорове фото (3х4 для документів у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу 1 Мб), під час подання заяви оберіть результат ЄВІ 2021.

Електронні заяви для вступу можна подавати з 15 до 23 липня 2021 (до 18:00). Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного замовлення та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Протягом трьох днів до електронного кабінету вступника надійде відповідь про реєстрацію заяви та запрошення на консультацію і фахове вступне випробування. Вступники допускаються до участі у вступному іспиті тільки за пред’явлення оригіналу документа, що посвідчує особу та екзаменаційного листка з фотокарткою (його отримують напередодні іспиту).

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ: http://socio.karazin.ua/abiturientu/programi-vstupnih-viprobuvan

РОЗКЛАДИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ:

https://www.univer.kharkov.ua/images/rozklad_master_2021.pdf

https://www.univer.kharkov.ua/images/konsult_master_2021.pdf

ПОДАННЯ ЗАЯВИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ НА ОСНОВІ ДИПЛОМА МАГІСТРА (СПЕЦІАЛІСТА) БЕЗ СЕРТИФІКАТУ ЄВІ

Вступники на основі диплома магістра (спеціаліста), які не складали ЄВІ та вступають за кошти фізичних та/або юридичних осіб, можуть подати заяву та документи у паперовому вигляді особисто з 15 липня до 23 липня 2021 року і скласти фахове вступне випробування і відповідний вступний іспит з іноземної мови в Університеті.

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВСТУПУ:

- документ, що посвідчує особу (паспорт з реєстрацією місця проживання) – оригінал і дві ксерокопії;

- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків – оригінал і дві ксерокопії;

- диплом бакалавра з додатком – оригінал і ксерокопія;

- диплом магістра (спеціаліста) з додатком – оригінал і ксерокопія;

- чотири кольорові фотокартки на документи розміром 3х4 см;

- війсково-обліковий документ (для юнаків) – оригінал і ксерокопія;

- флюорографія 2021 року та довідка про щеплення (для студентів університету – виписка з медпункту).

Консультації щодо вступу до магістратури:

Тел.: +38 (067) 385 2499 (Відповідальна — Овчиннік О. В.)

E-mail: vstup.socio@karazin.ua

На соціологічному факультеті в ауд. 353 Північного корпусу Університету (майдан Свободи, 6) з 15 по 23 липня 2021 року: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00; субота – з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний день.