Магістратура

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ СОЦІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Перелік спеціальностей для прийому на навчання у 2023 році для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), фахові іспити та терміни навчанняДо уваги майбутнім магістрам!

Вступники з дипломом спеціаліста (магістра) можуть за їх вибором замість ЄВІ складати співбесіду з іноземної мови, замість ЄФВВ складати вступний фаховий іспит в університеті.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження документів для вступу з 1 липня 2023 на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Під час реєстрації вступник вказує адресу електронної пошти (вона буде логіном для входу до особистого електронного кабінету), пароль для кабінету; серію та номер диплома бакалавра, дані екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ, серію та номер паспорта, ідентифікаційного коду; фото для документів. За потреби вступник зазначає додаткові документи про раніше здобуту освіту, дані сертифікатів, документи для підтвердження спеціальних умов вступу.

До подання першої заяви вступник може замінити внесені номери контактних телефонів, завантажені копії документів. Скан документа про попередню освіту, має бути внесений до реєстрації першої заяви.

Особа, яка має підстави для спеціальних умов вступу має звернутись до приймальної комісії (особисто або електронною поштою) для підтвердження статусу.

Реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі розпочинається 31 липня та закінчується о 18:00 21 серпня 2023 року.

Співбесіди замість ЄВІ, фахові іспити замість ЄФВВ для вступу за всіма джерелами фінансування проводяться дистанційно з 17 по 28 липня 2023 року (за розкладом).

Фахові іспити для осіб, які приймають участь у конкурсному відборі виключно на місця кошти фізичних та/або юридичних осіб проводяться з 31 липня до 18:00 14 серпня 2023 року (за розкладом).

Надання документів для зарахування на бюджет: до18:00 29.08.2023 року.

Документи для вступу надсилати на vstup.socio@karazin.ua з електронним підписом https://sign.diia.gov.ua/
1. Паспорт (з обох сторін/сторінки із записами, реєстрація місця проживання)
2. Ідентифікаційний код (РНОКПП)
3. Екзаменаційний листок (ЄВІ/ЄФВВ)
4. Результат тестування (ЄВІ/ЄФВВ)
5. Мотиваційний лист (підпис наприкінці)
6. Фото для документів 3*4
7. Диплом бакалавра з додатком (повністю)
8. Диплом спеціаліста/магістра (при наявності)
9. Військово-обліковий документ (приписне свідоцтво/ військовий квіток)

Надання документів для зарахування на контракт: до 03.09.2023 року.

Контакти Приймальної комісії:
+380(67)385-24-99 (телеграм, вайбер), vstup.socio@karazin.ua

+380(97)427-92-09 (телеграм, вайбер, вотсап)