RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 390

21 лютого 2022 року

18 лютого 2022 року на базі нашої Living Lab відбулася зустріч із нашими колегами та партнерами Green for you - микрогрин / микрозелень.

18 лютого 2022 року на базі нашої Living Lab відбулася зустріч із нашими колегами та партнерами Green for you - микрогрин / микрозелень.

Спочатку учні прослухали лекцію про соціальне підприємництво: його особливості та специфіку, чим воно відрізняється від традиційного підприємництва, яка мета та які його цілі, що корисного можна отримати від нього. Лекція проводилася в інтерактивному форматі: питання-відповіді, визначення плюсів та мінусів підприємців та найманих виробників тощо.

Далі наші колеги розповіли про те, як вони розпочинали свою діяльність, з якими проблемами зіштовхнулися, як займаються, у тому числі, соціальним підприємництвом, поділилися особистим досвідом та життєвими історіями, що викликало жваве обговорення та зацікавленість з боку учнів. Після чого "Green for you" презентували свою продукцію: влаштували дегустацію та познайомили дітей із тим, що таке справжній microgreen.

А після лекції розпочалося найцікавіше! Справжній майстер-клас із вирощування microgreen (горох, редька, цибуля тощо). Кожен учень зміг ненадовго стати маленьким фермером, який самостійно підготовлює ґрунт, обирає зернятка, поливає їх та готує для майбутньої врожайності. Скажемо від себе, що такої надзвичайної енергії, активності та зацікавленості від дітей ми ще не спостерігали.

Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч була корисною, цікавою, інтерактивною та продуктивною. Дякуємо "Green for you" за сьогоднішню зустріч. Ви — неймовірні!