RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 887

8 вересня 2021 року

Запрошуємо студентів до участі в міжнародній програмі з соціальної роботи

Кафедра соціології управління та соціальної роботи запрошує студентів, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», а також «Соціологія», взяти участь в навчальній програмі Лютеранського Університету прикладних наук (м. Нюрнберг, Німеччина). Студенти, які приєднаються до програми, матимуть можливість прослухати обрані навчальні модулі, познайомитися з особливостями сучасної соціальної роботи та отримати сертифікат про навчання.

Програма здійснюватиметься з 1 жовтня 2021 р. до 22 січня 2022 р. Заняття проводитимуться по п’ятницях та суботах приблизно з 14.00 до 18.00 за модульною системою. Передбачена можливість приєднання до лекцій лише за обраними модулями.

Навчальні модулі:

1.Міжнародне співробітництво в галузі розвитку: приклад Руанди.

2.МОП та міжнародні стандарти.

3.Зміна перспектив у роботі з культурно різноманітними групами.

4.Соціальні нерівності та робота.

5.Конструктивна трансформація конфліктів.

6.Групові відносини та мережі.

7.Глобалізація.

Опис модулів додається.

Заняття проводитимутьсяанглійською мовою дистанційно з використанням платформи Zoom. Тому бажаний рівень знань англійської мови для слухачів – B2. З метою розширення аудиторії організатори та їх партнери працюють над можливістю залучення перекладачів.

Якщо у Вас є бажання взяти участь в програмі, просимо підійти на кафедру соціології управління та соціальної роботи та заповнити реєстраційну форму до 8 вересня 2021 року включно.

Контактна особа:

Євдокимова Ірина Анатоліївна,

кімната 3-47, тел. кафедри 707-54-03, e-mail : i.yevdokimova@karazin.ua