RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1731

16 грудня 2020 року

Міжнародна конференція «Соціальні, економічні та політичні наслідки пандемії COVID-19 у Польщі та в Україні»

Пандемія коронавірусу є глобальним явищем, що демонструє вражаючу небезпеку всьому людству. Шокуючими стали зростаюча кількість заражених коронавірусом людей та безпрецедентна кількість смертей. Страх людей перед хворобою та смертю, який посилюється відповідною інформацією у ЗМІ, викликає моральну паніку, емоційну виснаженість та соціальну дезінтеграцію індивідів в суспільстві. Світ в час пандемії став непередбачуваним, майбутнє - непевним. Моральна паніка, психосоматичні недуги, страхи та посилення тривожності набувають масового характеру і форми соціальної травми.

Впровадження карантину, який передбачає різного роду обмеження соціальної активності та можливостей задоволення соціальних потреб, посилює напруженість та викликає соціальні заворушення і протести в різних державах.

На конференції планується детальніше розглянути стан суспільства в умовах пандемії, та проаналізувати наслідки її впливу на різні сфери соціального життя.

Мови конференції: польська, українська та англійська.

Участь у конференції безкоштовна.

Зареєструватися на конференцію можна за допомогою форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDs3MRDkwCHgGe1bmWfY7MrwhRw30RPGvK_zBv_8_G6hyOEg/viewform

Інформаційний лист з усіма деталями можна знайти за посиланням.