RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1531

10 грудня 2020 року

Міжнародна онлайн-конференція «Менеджмент у вищій освіті»

Запрошуємо викладачів, науковців, дослідників, аспірантів та випускників Каразінського університету до участі в міжнародній конференції «Менеджмент у вищій освіті», яка проходитиме 9–10 грудня 2020 року в онлайн-форматі.

Організатори заходу: Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Конференція присвячена обговоренню інтернаціоналізації університетів, розвитку професійного персоналу та підтримці кар’єри, фінансування та трансферу досліджень у суспільство та економіку.

Українські та німецькі фахівці висвітлять окремі теми з управління вищою освітою та впливу на науку та суспільство. Вони розкажуть про останні стратегії, розроблені їхніми університетами для розв’язання нагальних викликів.

У межах заходу від Каразінського університету заплановано такі виступи:

– «Управління кризовими ситуаціями та стратегічне планування ЗВО з точки зору пандемії».

Спікери: проректор, доцент Антон Пантелеймонов, секретар Ради стратегічного планування університету, доцент кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій соціологічного факультету Андрій Кравченко;

– «Інтернаціоналізація вищої освіти в асиметричному партнерстві: виклик керівництву українського університету та досвід вирішення проблеми».

Спікери: начальник управління міжнародних відносин, професор Олександр Хижняк, декан соціологічного факультету, доцент Олена Мурадян;

– «Міжнародна освіта як маркетинг, що розвивається».

Спікер: директор інституту міжнародної освіти, доцент Олексій Навроцький.

Участь безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно зареєструватися за посиланням.

Робоча мова: англійська.

Подання заявок: до 8 грудня 2020 року.

Програма конференції, англійською (PDF, 323 Kb)