30 квітня 2023 року
За результатами фахової дискусії буде видано електронний збірник матеріалів (відповіді учасників на зазначені питання), який буде розміщено на сайті Електронної бібліотеки НАПН України, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та на сайті лабораторії психології політико-правових відносин. Чекаємо на Ваші відповіді до 4 червня 2023 р З повагою, колектив лабораторії психології політико-правових відносин ІСПП України.
Лабораторія психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України запрошує Вас взяти участь онлайн у фаховій дискусії
«ЗГУРТОВАНІСТЬ: ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТА
СОЦІОЛОГІЧНИЙ ВИМІРИ ІНТЕРПРЕТАЦІЇ»
Пропонуємо поділитися своїми уявленнями та думками щодо феномену соціальної згуртованості, що може виявлятися як на рівні суспільства, окремих соціальних груп, поколінь так і на індивідуальному мікрорівні (як готовність чи спроможність до гуртування). Вибір проблеми зумовлений необхідністю сприяти консолідації суспільства в умовах зовнішніх та внутрішніх загроз українській державності.
Міждисциплінарне бачення, Ваш професійний досвід та експертні знання можуть допомогти у вирішенні цієї багатоаспектної та різнопланової наукової проблеми. Тому звертаємося до Вас із проханням письмово відповісти на питання:
1. Які суб’єкти / агенти інвестицій забезпечують формування соціальної згуртованості і яким чином?
2. Які Ви вбачаєте передумови згуртованості суспільства у воєнний і повоєнний час?
3. Якими, на Вашу думку, є ризикидосягнення згуртованості суспільства?
4. Які показники та індикатори згуртованості суспільства у воєнний і повоєнний час?
За результатами фахової дискусії буде видано електронний збірник матеріалів (відповіді учасників на зазначені питання), який буде розміщено на сайті Електронної бібліотеки НАПН України, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України https://ispp.org.ua/ та на сайті лабораторії психології політико-правових відносин http://psy-lpr.at.ua/ у червні 2023 року.
Чекаємо на Ваші відповіді до 4 червня 2023р. за адресою: 1511ndovgan@gmail.com.
Вимоги до оформлення матеріалів:
Обсяг: від 4000 до 6000 знаків формату А4 у текстовому редакторі Microsoft Word у вигляді файлу з розширенням doc.
Гарнітура: Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – одинарний; абз. відступ – 10 мм; усі поля – по 20 мм. Сторінки не нумеруються.
Оформлення: праворуч у верхньому куті сторінки зазначити відомості про автора: ПІБ (без скорочень), науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи (для кожного автора), електронна адреса, orcid ID (за наявності); нижче – коротка назва матеріалів, які ви подаєте до фахової дискусії; нижче – відповіді на запитання.
Перелік використаних джерел у текстових матеріалах не наводиться. Посилання робляться у тексті у круглих дужках, у яких указуються прізвище та ініціали автора наукової праці та рік її видання: (Кочубейник О.М., 2020).
У тексті не наводяться таблиці або малюнки.
Зразок:
Кравченко Н.В. кандидат психологічних наук, доцент кафедри …… національного університету ім. ….. e-mail:…… orcidID:.…
КОРОТКА НАЗВА МАТЕРІАЛІВ ПОДАНИХ ДО ФАХОВОЇ ДИСКУСІЇ 1. ……….запитання ……………………………………………………………….………….? Відповідь: 2. ……….запитання ………………………………………………………………………….? Відповідь: 3. ……….запитання ………………………………………………………………………….? Відповідь: 4. ……….запитання ……………………………………………………………….………….? Відповідь: |
Текстові матеріали мають бути ретельно відредаговані авторами.
Відповідальність за зміст та оформлення матеріалів несе автор.
Телефони для довідок:
+38-099-16-19-004,
+38-096-54-65-409 Довгань Наталія